Ana sayfa » Ürünler » Kam Anahtarı

Kam Anahtarı

 • SA Kam AnahtarıSA serisi cam anahtarları kam anahtarı uygulamalar için bir çözüm sunuyoruz. Farklı iletişim tasarımları, temas eden malzemeler ve terminaller gibi, elektronik devre ve agresif ortamlarda IEC 60947-3 göre, kontrol anahtarları, enstrümantasyon anahtarları ve motor kontrol anahtarları gibi kendi kullanımı için izin verir.
 • SAP Asma Kilit AnahtarıSAP serisi asma kilit anahtarı SA serisi anahtarları türevi. Bir asma kilit anahtarı belirli bir konumda kilitlemek için gereken anahtarı ekipman yüklenir. Örneğin, yetkisiz önlemek için, pozisyon AÇIK anahtarı düzeltmek anahtarı işletim personel.
  Panel Boyutu: M1 (48x48mm), M2 (64x64mm), M3 (88x88mm)
 • SAK Kam AnahtarıSAK serisi cam anahtarı SA döner anahtarı türevi bir tuş kilidi türüne geçmek. Bu geçiş kilitlemek için bir anahtar gerektirir ekipman yüklenir.Anahtarı yetkisiz personel, ekipman yanlış operasyonu önler.
  Tip A ve B Tipi olmak üzere iki çeşidi vardır
 • SAB Kam Anahtarı SAB kam anahtarı şalt uygulanır ve kontrolü için elektrik motorlarının yanı sıra, elektrik devreleri değişimi için kullanılır. Diğer kam anahtarları için iyi bir alternatiftir.
  Türü: SAB16, SAB25, SAB32, SAB50, SAB75

Deneyimli bir kam anahtarı üreticisi olarak, kam anahtarı SA kam anahtarı, su geçirmez cam geçiş, asma kilit anahtarı, ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu ürünler genellikle nominal akım 690V anma gerilimine ve 160A devrelerinde uygulanır veya altında, devre yapma veya kırma seyrek kılavuzu. Güvenilir ve uzun ömürlü, cam geçiş kontrol anahtarı, enstrümantasyon anahtarı, motor kontrol anahtarı, elektrik kaynak makinesi anahtarı, vb. yaygın olarak kullanılır.

Kam anahtarına ek olarak, biz de izolatör anahtarı, aksiyal fan, geçiş anahtarı, LED gösterge, yüksek sıcaklık tel, düğmeyi itin, fan filtre ve daha fazlasını sağlar.

ürünün her parçası bir üretim kod numarası verilir.

Geribildirim formu
Diğer Ürünler
 • SPB Manuel Yük İzolasyon AnahtarıSPB orta çalışan yük izolasyon anahtarı 440VDC için 660VAC gerilimi, anma akımı 3150A için anma, çoğunlukla AC 50Hz devreler için uygundur ...
 • SPC Manuel Yük İzolasyon AnahtarıSP serisi yük izolasyon anahtarı Avrupa'dan ithal güncel tekniği ile firmamız tarafından üretilmektedir. Bu ürün, 1990'lı yılların ...
 • SPL Kılavuzu Enversör Anahtarıİki takım yardımcı kontaklar talebe göre monte edilebilir.
  Bridging bar anahtarının giriş ya da çıkış terminaline bağlamak için temin ...