Ana sayfa » Hakkımızda

biz Çinli bir elektrikli ürün üretici olduğunu aksiyel fanlar, yıllardır hayranı filtreleri, kam anahtarları, panel metre, LED göstergeleri, düğme anahtarları, yüksek sıcaklık tel, THHN / THWN tel ve diğer elektrik bileşenleri üretiminde uzmanlaşmış. Firmamızın öncüsü. Yueqing, Çin'in düşük voltajlı elektrik ekipman üretim üssü, Bizim konumu bizim düşük maliyetli işgücü ve malzemelerin yanı sıra rahat ulaşım erişim sağlar. Bu alandaki uzmanlığımız Makine ve Elektronik Ürünler (CCCME) İthalat ve İhracat Ticaret Çin Odası bize üyelik kazanmıştır.

bizim Çin tescilli markasıdır ve diğer 65 ülke olduğunu. Bizim ürünler UL, TUV, CE, CCC ve diğer ihracat standartlarla uyumlu ve sevkiyat tarihinden itibaren 12 ay garantilidir. Her biri bir üretim kod numarası tahsis edilecektir.

Bizim üstün kalite ve hizmet nedeniyle, ürünlerimizi başarıyla Rusya, Polonya, Türkiye, Meksika, Kolombiya, Mısır, Bangladeş, Pakistan, Endonezya, Tayland, Malezya, Filipinler ve İsrail'deki girmiş, vb Ayrıca, biz genişletmeyi planlıyoruz yurtdışı dünyada şirketler ve onlarla uzun vadeli, sürdürülebilir ve karşılıklı yararlı iş ilişkisi kurmak istiyoruz. Biz tek ajanlar böylece geniş ticaret ağı, dağıtım geniş kapsamı, yürütme, zengin mali kaynakların ve satış sonrası hizmetin yanı sıra iyi bir ticaret itibarına için yeterli teknik destek mükemmel bir marka bina ve yetenek ve var isterseniz. Eğer yukarıda belirtilen gereksinimleri karşılamak ve acentelerimize biri olarak ilgilenen varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Biz yakın gelecekte sizinle birlikte çalışan arıyoruz.

Ana ürünler