Ana sayfa » Ürünler
 • AC Aksiyel FanKare: AC axial fan dış çerçeve, yüksek kaliteli alüminyum alaşım yapılır
  Korozyon önleyici ve nem geçirmeyen çark: UL94V-0,% 70 PBT,% 30 FRP
  Bearing: Sleeve rulman ve rulman
 • AC Dış Rotor Motor FanAC dış rotorlu motor fan yapımında kullanılan malzeme:
  Izgara: Çelik, siyah plastik veya boya ile kaplı yüzey işleme, uğramıştır.
  Duvar halka: Yüzey işleme uğramıştır Sac, siyah plastik veya boya ile kaplı.
 • SA120X120 Fan FiltreHavalandırılmış net vücut Malzemesi: Ateşe dayanıklı ABS reçinesi
  Filtre ekranında malzeme: Nylon fiber sentetik reçine
  Filtre ekran Basınç kaybı: İlk 6.9mmAQ son 24mmAQ
 • ZL-801 Fan FiltreSadece ultra-ince filtre düşük sıcaklık temiz hava bir giriş olarak kullanılabilir, ama aynı zamanda yüksek sıcaklık havanın bir çıkış olarak kullanılabilir. Bir filtre yüzeyi, nem ve tozu önlemek için kullanılan non-woven lif vardır. Genel olarak, bu filtre aksiyal fan ile birlikte kullanılır.
 • ZL-803 Fan Toz FiltreMalzeme: Fan toz filtresi, alev ve ultraviyole ışını direncini artırmak için kabuk için ABS reçinesi benimser. Buna ek olarak, yüksek filtrasyon verimliliği AFI % 80 elde etmek için filtre gazlı bez için ithal naylon fiber sentetik reçine benimser.
  Zarif tasarımı: Zarif bir kabuk ultra-ince tasarım. 45 derecelik bir açıyla ventilatör optimum havalandırma, su ve toz ...
 • CT-205 Fan Toz FiltreUltra-ince filtre aksiyel fan ile birlikte kullanılır. Sadece düşük sıcaklık temiz hava bir giriş olarak kullanılabilir, ama aynı zamanda yüksek sıcaklık yükleri esen bir çıkış olarak kullanılabilir. Bunu kullanmak için önkoşul çevre sıcaklığı iç kabine için gerekli daha düşük olmasıdır. Bir filtre yüzeyi, nem ve tozu önlemek için kullanılan dokunmamiş lif vardır.
 • SA Kam AnahtarıSA serisi cam anahtarları kam anahtarı uygulamalar için bir çözüm sunuyoruz. Farklı iletişim tasarımları, temas eden malzemeler ve terminaller gibi, elektronik devre ve agresif ortamlarda IEC 60947-3 göre, kontrol anahtarları, enstrümantasyon anahtarları ve motor kontrol anahtarları gibi kendi kullanımı için izin verir.
 • SAP Asma Kilit AnahtarıSAP serisi asma kilit anahtarı SA serisi anahtarları türevi. Bir asma kilit anahtarı belirli bir konumda kilitlemek için gereken anahtarı ekipman yüklenir. Örneğin, yetkisiz önlemek için, pozisyon AÇIK anahtarı düzeltmek anahtarı işletim personel.
  Panel Boyutu: M1 (48x48mm), M2 (64x64mm), M3 (88x88mm)
 • SAK Kam AnahtarıSAK serisi cam anahtarı SA döner anahtarı türevi bir tuş kilidi türüne geçmek. Bu geçiş kilitlemek için bir anahtar gerektirir ekipman yüklenir.Anahtarı yetkisiz personel, ekipman yanlış operasyonu önler.
  Tip A ve B Tipi olmak üzere iki çeşidi vardır
 • SAB Kam Anahtarı SAB kam anahtarı şalt uygulanır ve kontrolü için elektrik motorlarının yanı sıra, elektrik devreleri değişimi için kullanılır. Diğer kam anahtarları için iyi bir alternatiftir.
  Türü: SAB16, SAB25, SAB32, SAB50, SAB75
 • SAA İzolatör AnahtarıAkım: 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 63A, 80A ve 100A
  Fonksiyon: KAPALI-AÇIK
  Döner açısı: 90 derece
 • SAA Kapı Kilidi Emniyet ŞalteriÖrneğin:
  SAA16/300030 kapı kilidi emniyet şalteri: 16A, 3 kutup, normal kaplamasını kurulum.
  SAA32/400040 kapı kilidi emniyet şalteri: 32A, 4 kutup, çok asma kilit ile kaplamasını kurulum.
 • Manuel AnahtarlarıB: orta çalışan yük izolasyon anahtarı açılımı
  C: tarafında çalışan yük izolasyon anahtarı açılımı
  L: tarafı için duran onload anahtarı işletilen
 • Anahtarı İçinde Otomatik DeğişimSAD otomatik geçiş üzerinde değişiklik anma gerilim 220VDC, 20 dağıtım sistemi veya AC 50Hz elektromotor ağı, anma gerilimi 380 Vac, esas olarak uygun ana kaynağı ve bekleme kaynağı, karşılıklı bekleme kaynağı veya şebeke arasında geçiş ~ 3200A anma termik akımı, kaynağı ve jeneratör yük.

Aksiyal fan, kam anahtarı ve panel metre deneyimli bir üretici olarak, biz , müşteriler için rotor motorlu fan, su geçirmez kam anahtarı, asma kilit anahtarı, analog panel metre ve dijital panel metre dışarı seçmek için AC aksiyel fan, AC geniş bir çizgi sunuyorseçin. Buna ek olarak, aynı zamanda düğme anahtarı, LED göstergesi, elektrikli tel ve diğer ürünler itin, anahtarı üzerinde değişiklik önerisi. Bizim geniş ürün yelpazesi ile, her bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacağımıza eminiz.

Yıllık elektrik sektöründe deneyim, biz ürün kalitesinin önemini biliyoruz. Bu nedenle, biz, güvenilir tedarikçilerden hammadde satın işleme ekipmanları düzenli bakım yapmak ve standartlar ve çizim gereksinimleri ile sıkı uygun ürünlerimizin imalatı. Ayrıca, sadece kaliteli ürün müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için QC personel sevkiyat öncesinde, aksiyal fan, kam anahtarı ve panel metre son bir kalite kontrol gerçekleştirecek. Çabalarımızın bir sonucu olarak, ürünlerimizin yüksek kalite ve CE, UL ve TÜV sertifikalı.

Aksiyal fan, kam anahtarı, panel ölçer veya diğer ürünler herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.